نوین کربن
منو موبایل

نوین کربن

درباره ما

ما نوین صنعت هستیم

​نوین صنعت یکی از بزرگ‌ترین طراحان و تولیدکنندگان ماشین‌آلات صنایع غذایی و صنعتی  در خاورمیانه و جهان است. ما در نوین صنعت، با کادری مجرب و متخصص توانسته‌ایم با نوآوری در ساخت و طراحی ماشین‌آلات مواد غذایی   باعث ایجاد تحول‌ و‌ توسعه‌ی این صنعت در بازار جهانی شویم،
و هم اکنون با طراحی و تولید انواع ماشین آلات مخصوص صنعت زغال و صنایع مشابه  وارد عرصه ی نوآوری و رقم زدن تحولی در این صنعت شده ایم . 
​​​​​​​و‌ در همین زمینه، موفق به دریافت گواهینامه‌ی ثبت اختراع  شده‌ایم.ما موفق بوده‌ایم چون همواره نیاز روز مشتری را در نظر داشته و به ارتقای سطح کیفی محصولات اندیشیده‌ایم و توانسته‌ایم از سایر رقیبان سبقت بگیریم و حتی در عرضه‌ی برخی محصولات خود بی رقیب باشیم. نوین صنعت برای مشتریان و تولیدکنندگان داخلی و خارجی، مرجعی مطمئن است و با داشتن استاندارد CE اروپا تاکنون توانسته‌ است در صادرات به سراسر جهان موفق باشد.

27
600

چرا متخصصین در عرصه تولید در سراسر جهان مارا انتخاب می‌کنند؟

امروزه ورود به بازارهای جدید و گسترش کسب وکار یکی از اصلی ترین دغدغه های هر واحد تجاری است. دراین راستا ما یعنی شرکت نوین صنعت با استفاده ازتجربه ی خود در ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و با به رخ کشیدن کیفیت بالای محصولاتمان سالهاست در حال صادرات به سراسر جهان می‌باشیم. دستگاهای ما هم اکنون در کشورهای آمریکا، آلمان، سوئد، دانمارک، فنلاند، اسلونی، بلژیک، جمهوری چک، اسپانیا، عراق، ترکیه و… و سراسر ایران در حال کار است.​​​​​​​

گواهینامه CE

استاندارد CE اروپا اتحادیه اروپا اجازه ورود هر محصولی را به بازار خود نمیدهد و فقط محصولاتی می‌توانند به بازار اروپا راه یابند که از نظر کیفیت ساخت و رعایت اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست و ارگونومیک و.. توانسته باشند معیارهای سختگیرانه استاندارد CE را تضمین کرده باشند. شرکت نوین صنعت این استاندارد را از موسسه ECM ایتالیا، یکی از معتبرترین موسسات دنیا اخذ کرده است.

خدمات ما برای جلب رضایت شما​​​​​​​

بی‌رقیب بودن سیاست قیمت‌گذاری ما روی محصولاتمان، سبب جلب نظر مشتریان در سراسر جهان شده است.

 

بخش فروش

تیم فروش متخصص و کارآمد ما که متشکل از واحد داخلی و بین‌المللی است، جهت سهولت در انتخاب محصول و خریدی بهتر، با مشاوره رایگان در تمامی مراحل خرید همراه مشتری خواهد بود.

حمل ونقل

حمل و نقل سریع و مطمئن سفارش‌های شما از درب کارخانه به‌صورت هوایی، دریایی و زمینی امکان‌پذیر است، و انجام امور گمرک بر اساس قوانین بین‌المللی اینکوترمز است.

نصب و پشتیبانی

نصب، راه‌اندازی و آموزش شیوه کار با محصولات خریداری شده رایگان است، و تیم متخصص پشتیبانی، همواره جهت ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان، آماده به خدمت است.